טיול לקבוצה מחו"ל עם שרלי

נסיעה לישראל היא חוויה יוצאת דופן. הארץ הזאת היא מקום הולדתם של שלוש הדתות העיקריות בעולם והיא מקור הצמיחה וההתפתחות של התרבות, החברה והציביליזציה המודרנית. תן למומחי התיירות שלנו להיות המדריכים שלך לארץ קסומה זאת. תן לנו ליצור סיור בלתי נשכח לישראל עבור הקבוצה שלך. אנחנו יכולים להתאים את עצמנו למשפחות, לקבוצות מהכנסייה, לקבוצות סטודנטים, או לכל קבוצה אחרת שתירצה ליצור.

אנחנו מומחי תיירות ונוכל להתאים אישית את הסיור ספציפי לצרכי הנסיעה שלך. יש לנו מסלולים שונים אשר יכולים לכלול מגוון רחב של אפשרויות תיירות. אנחנו יכולים ליצור סיור אשר יהיה מתואם עם:

* התאריכים הספציפיים של הטיסות שלך

* אורך שהייתך בישראל

* גודל הקבוצה שלך

* סוגי המלון והשירותים שאתה רוצה (בהתאם לתקציב שלך)

* נוכל לכלול אתרים ספציפיים ואזורים שברצונך לראות

* נעבוד בתיאום מול פגישות או אירועים מיוחדים שאתה רוצה להשתתף בהם

* נדאג לבקשות אישיות אשר חשובות לך ולקבוצתך.

מומחי התיירות שלנו מחויבים להפוך את הטיול שלך לארץ לאחת החוויות המיוחדות ביותר בחיים שלך.

אנו מבינים את הוצאת הזמן והכסף ואנחנו נדאג שתקבל את התמורה הטובה ביותר בעבור הכסף שלך! אנו מחויבים לעבוד איתך בכל שלב של הדרך. שירות הלקוחות הפנטסטי שלנו מתחיל כשאתה פונה אלינו בקשר לסיור ומסתיים כאשר אתה עולה למטוס חזרה לארץ המוצא שלך. לאחר תכנון הטיול שלך, השירות האישי שלנו לא מפסיק. תוכל לקרוא המלצות על השירות שלנו, ולראות איזה לקוחות טיילו איתנו.

לאחר שתגיע לישראל, המדריכים שלנו יפגשו איתך בשדה התעופה וכל מה שקשור בנוחות האישית שלך יטופל. מהרגע שאתה מתכנן את הטיול ועד לזמן שאתה עוזב, אנחנו מבטיחים לתת לך את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים להציע. אנחנו תמיד נהיה זמינים במהלך הסיור שלך כדי לענות על שאלות, חששות, ולדאוג לכל צרכיך. אנו מסייעים לכל הבקשות שלך, קטנות והגדולות. אנחנו שם כל הזמן וזמינים 24 שעות ביממה עבורך.

אנו מציעים שירות של "מחלקה ראשונה", שירות ידידותי במחירים שהם סבירים מאוד. הסיורים שלנו מתבלטים מעל סיורים אחרים בגלל תשומת הלב שלנו לפרטי פרטים. מומחי התיירות שלנו בקיאים מאוד ויש מאחורינו שנים רבות של ניסיון בטיפול בקבוצות תיירים מכל הגדלים. המיקוד שלנו הוא בישראל ורק בישראל. אנחנו יודעים את הארץ הזאת ואת ההיסטוריה שלה. אנו מעריכים את הגיוון המדהים בין המודרני והעבר הקדום. מומחי התיירות שלנו הם מקומיים והם חיים ועובדים כאן יום יום. אנחנו אוהבים את הארץ היפה שלנו ואנחנו רוצים לחלוק את האהבה של העם המדהים הזה שלנו איתך. זו תקוותנו הגדולה ביותר שתיזכור את ישראל באותה אהבה לאחר הטיול שלך ואנחנו בטוחים שיהיו לך זיכרונות מדהימים שלא ימחקו במהרה.

מומחי התיירות שלנו יכולים לארגן פגישות עם ראשי קהילות ואירועים מיוחדים כגון חתונות וכדומה. אנחנו עובדים עם כנסיות מקומיות, קהילות שונות, עסקים ועמותות. אתה תקבל יחס סופר אישי. שאל אותנו על הסדרת סיורים מיוחדים כדי לחגוג את אירועים מיוחדים כגון חתונות, הטבלות וימי הולדת. לכבוד יהיה לנו לחגוג אירועים משמחים אלו איתך.

60727 988569 589704 767560 750745 369886
המלצות גלריה הטיול הכי פופולרי לקוחותינו מסלול לקבוצה מסלול משפחתי

778821צור קשר כאן או בטלפון: 054-2189009 | 08-6751100

אנא פנה אלינו היום לייעוץ מקצועי. תן לנו את ההזדמנות ליצור סיור מותאם אישית שנועד להגשים את כל החלומות שלך.